Produkty

Zmywalny spray do koloryzacji włosów Pink Cha Cha - różowy

* Do malowania modnego OMBRE, pasemek, wzorów przy użyciu szablonów i całych włosów
* Bardzo łatwy w użyciu
* Do szybkiej koloryzacji włosów
* Łatwo zmywalny wodą i szamponem już przy pierwszym myciu
* Bezpieczny dla włosów
* Bez amoniaku, utleniaczy i trwałych barwników

Szablony dostępne Tutaj

SPOSÓB UŻYCIA: PRZED KAŻDYM UŻYCIEM MOCNO WSTRZĄSAĆ PRZEZ OK. 2 MINUTY. KULKI UMIESZCZONE WEWNĄTRZ OPAKOWANIA MUSZĄ DOKŁADNIE WYMIESZAĆ ZAWARTOŚĆ. Rozpylać na wysuszone włosy z odległości ok. 20-30 cm, krótkimi seriami przez ok 2-3 sekundy, z przerwami na wyschnięcie. Po każdej serii, przed kolejnym użyciem, znowu starannie wymieszać zawartość opakowania, wstrząsając przez ok. 2 minuty.

Do szybszego wysuszenia i utrwalenia koloru można użyć suszarki. Dla lepszego utrwalenia koloru, po całkowitym wyschnięciu, można dodatkowo użyć mocnego lakieru do stylizacji włosów. Dla uzyskania bardziej kontrastowych kolorów, oraz na włosach ciemnych, można wykonać wcześniej podkład białym sprayem WHITE RUMBA.

Do malowania wzorów na włosach można wykorzystać szablony dostępne tutaj lub inne dowolne szablony wg własnego uznania. Kolor uzyskany na włosach może odbiegać od przedstawionego na zdjęciu i jest zależny od koloru włosów, na które nakładamy spray. Zmywać ciepłą wodą z szamponem.

UWAGA: Źle wymieszana zawartość opakowania może powodować zapychanie się dyszy lub nierównomierne nakładanie koloru. W przypadku zapchania dyszy, można ją udrożnić cienkim drucikiem, lub np. malutką agrafką. Zapychanie się dyszy na skutek złego wymieszania zawartości nie stanowi wady produktu. Uzyskanie innego odcienia koloru na włosach nie stanowi wady produktu, gdyż produkt nie służy do trwałej koloryzacji włosów i nie gwarantuje 100% pokrycia naturalnego koloru włosów.

UWAGA: Chronić skórę, odzież i otoczenie przed zabrudzeniem. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu natychmiast przepłukać oczy czystą wodą. Nie wdychać. wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

NIEBEZPIECZEŃSTWO! Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Pojemność: 60 ml