Marka TheaTric

Marka THEATRIC PROFESSIONAL została stworzona przez profesjonalistów i dla profesjonalistów oraz dla bardzo wymagających kobiet przywiązujących dużą wagę do swojego wyglądu i prezencji.

Oferujemy produkty do zastosowań profesjonalnych i półprofesjonalnych, sprawdzające się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość, trwałość i niezawodność oraz uzyskanie szybkiego i spektakularnego efektu, czyli na scenie teatru, w filmie, w telewizji, na pokazach mody, turniejach tańca, dyskotekach, ślubach i weselach oraz długich, wyczerpujących przyjęciach.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wymagania profesjonalistów i znacznie przewyższały jakością inne, podobne produkty dostępne na rynku masowym.

Wszystkie produkty THEATRIC PROFESSIONAL zostały przetestowane przez zawodowych wizażystów i profesjonalnych tancerzy w warunkach skrajnie trudnych dla makijażu, podczas Międzynarodowych Turniejów Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim, którym towarzyszy intensywny wysiłek sportowy połączony z silnym poceniem.